ARGOX OS-214 Plus Thermal + Thermal Transfer Seri + Usb + Paralel 76 mm/sn 203 dpi Barkod Yazıcı
$249.00 Orijinal fiyat: $249.00.$179.00Şu andaki fiyat: $179.00. + KDV
125 adet stokta
Stok kodu:
1850
Kategoriler: Barkod Ürünleri (OT-VT), Barkod Yazıcılar, Etiket Yazıcıları
Marka:ARGOX
Açıklama
| Marka | ARGOX |
| Ürün Kodu | OS-214TT+ |
| Baskı Tipi | Direct Thermal+Transfer |
| Baskı Hızı | 76 mm/sn |
| Çözünürlük | 203 dpi |
| Yazıcı Tipi | Barkod Yazıcı |
| Açıklama | Etiket dizayn programı Argobar Lite/ Pro veya Bartender UltraLite (Ücretsiz) |
| Açıklama1 | İşlemci 32 bit RISC işlemci |
| Açıklama2 | Tip Ara boşluklu, Sürekli form, black mark (siyah çizgi ile ayrılmış) |
| Ağırlık | 2,0 kg |
| Baskı genişliği | 5 mm ~ 104 mm |
| Baskı Uzunluğu | 278 mm |
| Dil | PPLA, PPLB |
| Flas Rom | 4 MB Flash ROM |
| Hafıza Ram | 8 MB DRAM |
| Opsiyonel | Argonet Print server,Argokee klavye,Harici etiket kaynağı ünitesi,Kesici ünitesi,Etiket sıyırma ünit |
| Ribon Genişliği | 25,4 mm ~ 110 mm |
| Ribon Uzunluğu | 91 metre (En fazla) |
| Teknoloji | Direkt termal (Ribonsuz Yazdırma), Termal transfer (Ribonlu Yazdırma) |
Ek bilgi
| Ağırlık | 0.00 lbs |
|---|---|
| Marka | |
| Ürün Kodu | |
| Baskı Tipi | |
| Baskı Hızı | |
| Çözünürlük | |
| Yazıcı Tipi | |
| Açıklama |
Etiket dizayn programı Argobar Lite/ Pro veya Bartender UltraLite (Ücretsiz) |
| Açıklama2 |
Tip Ara boşluklu, Sürekli form, black mark (siyah çizgi ile ayrılmış) |
| Ağırlık | |
| Baskı genişliği | |
| Baskı Uzunluğu | |
| Dil | |
| Flas Rom | |
| Hafıza Ram |
Kargo ve Sevk İşlemleri
