TSCAN GI1850II İ5 7.NESİL 8GB 256GB SSD 18,5″ Dokunmatik LCD 11,6″ Müşteri Gör Pos PC
$609.00 Orijinal fiyat: $609.00.$485.00Şu andaki fiyat: $485.00.
9 adet stokta
Stok kodu:
38879
Kategoriler: Barkod Ürünleri (OT-VT), Endüstriyel Panel ve POS PC, POS PC
Marka:TSCAN
Açıklama
| Açıklama | Pos PC |
| Bellek | 8GB |
| Diğer | 11,6″ Müşteri Gör |
| Ekran | 18,5″ Dokunmatik LCD |
| işlemci | İ5 7.NESİL |
| Marka | TSCAN |
| Sabit Disk | 256GB SSD |
| Ürün Kodu | GI1850II |
Ek bilgi
| Ağırlık | 0.00 lbs |
|---|---|
| Açıklama | |
| Bellek | |
| Diğer | |
| Ekran | |
| işlemci | |
| Marka | |
| Sabit Disk |
Kargo ve Sevk İşlemleri
