TSCAN GIX1560I İ5 7.NESİL 8GB 256GB SSD 15,6″ Dokunmatik Pos PC
$535.00 Orijinal fiyat: $535.00.$419.00Şu andaki fiyat: $419.00. + KDV
2 adet stokta
Stok kodu:
38876
Kategoriler: Barkod Ürünleri (OT-VT), Endüstriyel Panel ve POS PC, POS PC
Marka:TSCAN
Açıklama
| Açıklama | Pos PC |
| Bellek | 8GB |
| Ekran | 15,6″ Dokunmatik |
| işlemci | İ5 7.NESİL |
| Marka | TSCAN |
| Sabit Disk | 256GB SSD |
| Ürün Kodu | GIX1560I |
Ek bilgi
| Ağırlık | 0.00 lbs |
|---|---|
| Açıklama | |
| Bellek | |
| Ekran | |
| işlemci | |
| Marka | |
| Sabit Disk | |
| Ürün Kodu |
Kargo ve Sevk İşlemleri
