BROTHER HL-1111-3T Mono Lazer A4 Mono Usb Yazıcı 3 Tam dolu toner
$160.00 Orijinal fiyat: $160.00.$150.00Şu andaki fiyat: $150.00.
24 adet stokta
Açıklama
| Marka | BROTHER |
| Ürün Kodu | HL-1111-3T |
| Yazıcı Tipi | Mono Lazer |
| Baskı Boyutu | A4 |
| Baskı Rengi | Mono |
| Açıklama | Yazıcı 3 Tam dolu toner |
| Açıklama 1 | Baskı Çözünürlüğü 600x600dpi |
| Açıklama 2 | Aylık baskı kapasitesi Maksimum 1800 sayfa / Günlük 60 Sayfa |
| Bağlantı Arabirimi | Usb |
| Garanti Süresi | 24 Ay |
| Kağıt kullanma standart/giriş | 150 Sayfa |
| Ara Birim | Usb |
| Baskı Hızı | dakikada 20 sayfa |
| Baskı Kalitesi | 600×2400 dpi |
| Boyutlar / Ağırlık | 340 x 238 x 189 mm/5,2 kg |
| İşletim sistemi uyumluluğu | Windows, Mac, Linux |
| Kağıt Kapasitesi | 150 sayfaya kadar 80 g/m2 |
| Sarf Malzemesi | TN-1040 |
Ek bilgi
| Ağırlık | 11.73 lbs |
|---|---|
| Marka | |
| Ürün Kodu | |
| Yazıcı Tipi | |
| Baskı Boyutu | |
| Baskı Rengi | |
| Açıklama | |
| Açıklama 1 | |
| Bağlantı Arabirimi | |
| Garanti Süresi | |
| Ara Birim | |
| Baskı Hızı | |
| Baskı Kalitesi | |
| Boyutlar / Ağırlık |
Kargo ve Sevk İşlemleri
