DAHUA SSD-C800AS256G C800A 2.5″ 256GB (550/460MB/s) SATA (3D TLC) SSD Disk
$23.00 Orijinal fiyat: $23.00.$18.50Şu andaki fiyat: $18.50.
80 adet stokta
Açıklama
| Arayüz | SATA |
| Boyut | 2.5″ |
| Diğer | SSD Disk |
| Kapasite | 256GB |
| Marka | DAHUA |
| Model | C800A |
| Nand Tipi | (3D TLC) |
| Okuma-Yazma | (550/460MB/s) |
| SSD Kapasite Aralığı | 240GB – 256GB |
| Ürün Kodu | SSD-C800AS256G |
Ek bilgi
| Ağırlık | 0.00 lbs |
|---|---|
| Arayüz | |
| Boyut | |
| Diğer | |
| Kapasite | |
| Marka | |
| Model | |
| Nand Tipi | |
| SSD Kapasite Aralığı | |
| Ürün Kodu |
Kargo ve Sevk İşlemleri
