DAHUA SSD-C900N256GB C900N M.2 256GB (2000/1050MB/s) PCIe + NVMe (3D NAND) SSD Disk
$22.50 Orijinal fiyat: $22.50.$18.00Şu andaki fiyat: $18.00.
1 adet stokta
Açıklama
| Arayüz | PCIe + NVMe |
| Boyut | M.2 |
| Diğer | SSD Disk |
| Kapasite | 256GB |
| Marka | DAHUA |
| Model | C900N |
| Nand Tipi | (3D NAND) |
| Okuma-Yazma | (2000/1050MB/s) |
| SSD Kapasite Aralığı | 240GB – 256GB |
| Ürün Kodu | SSD-C900N256GB |
Ek bilgi
| Ağırlık | 0.00 lbs |
|---|---|
| Arayüz | |
| Boyut | |
| Diğer | |
| Kapasite | |
| Marka | |
| Model | |
| Nand Tipi | |
| SSD Kapasite Aralığı | |
| Ürün Kodu |
Kargo ve Sevk İşlemleri
