DARK DKCCW360 AM/4/AM5/1151/1155/1200/1700 360 mm Fixed RGB LEDli Sıvı Soğutma
$92.00 Orijinal fiyat: $92.00.$85.00Şu andaki fiyat: $85.00.
5 adet stokta
Açıklama
| Üretici Kodu | DKCCW360 |
| Uyumlu Soket Tipi | AM2 / AM3, AM3+, AM4, AM5, FM1 / FM2, LGA 1150, LGA 1151, LGA 1155, LGA 1156, LGA 115X, LGA 1200, LG |
| Fan Boyutu | 120mm |
| Fan LED | FRGB |
| Fan Yapısı | Hydraulic |
| Fan Devri | 800-2000RPM |
| Fan Bağlantı Tipi | 4-pin PWM |
| Fan Kanat Rengi | Siyah |
| Fan Devir Kontrol | PWM |
| Max. Hava Akımı | 45 CFM x3 |
| Soğutucu Tabanı | Bakır |
| Soğutucu Blok/Kanat | Aluminyum |
| Ağırlık | Hayır |
| Montaj Şekli (Intel İçin) | Arka Plakalı |
| Montaj Şekli (AMD İçin) | Arka Plakalı |
| Isı Borusu (Heat-Pipe) | Hayır |
| Boyutlar | Radyatör: 275mm x 120mm x 25mm |
| Gerilim/Akım Değeri | Hayır |
| Ses Seviyesi | 13.5 – 35.2 dBA |
| Ek Özellikler | 280W TDP |
| Kutu İçeriği | Hayır |
| Sıvı Soğutma Sistemi | Var |
Ek bilgi
| Ağırlık | 0.00 lbs |
|---|---|
| Üretici Kodu | |
| Uyumlu Soket Tipi |
AM2 / AM3, AM3+, AM4, AM5, FM1 / FM2, LGA 1150, LGA 1151, LGA 1155, LGA 1156, LGA 115X, LGA 1200, LG |
| Fan Boyutu | |
| Fan LED | |
| Fan Yapısı | |
| Fan Devri | |
| Fan Bağlantı Tipi | |
| Fan Devir Kontrol | |
| Max. Hava Akımı | |
| Soğutucu Tabanı | |
| Soğutucu Blok/Kanat | |
| Ağırlık | |
| Montaj Şekli (Intel İçin) | |
| Montaj Şekli (AMD İçin) |
Kargo ve Sevk İşlemleri
