FSP VITA BD 850W 80+ Siyah 12cm Fanlı (VITA-850BD) Power Supply
$135.00 Orijinal fiyat: $135.00.$130.00Şu andaki fiyat: $130.00.
3 adet stokta
Açıklama
| ITA BD | VITA-850BD |
| Watt | 850W |
| Form Faktörü | ATX12V V3.1 |
| 80 PLUS Sertifikası | 230V EU Bronz |
| Giriş Gerilimi | 200-240V |
| Giriş Akımı | 6A |
| Giriş Frekansı | 50-60Hz |
| PFC | Aktif ? 0.9 |
| Verimlilik (tipik yükte) | Tipik yükte ?88% |
| Fan Tipi | Kovanlı Rulman, 120mm |
| Boyutlar(U x G x Y) | 140×150×86 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | 40°C |
| Koruma | OVP, OCP, OPP, OTP, SCP, UVP, SIP, NLO |
Ek bilgi
| Ağırlık | 0.00 lbs |
|---|---|
| ITA BD | |
| Watt | |
| Form Faktörü | |
| 80 PLUS Sertifikası | |
| Giriş Gerilimi | |
| Giriş Akımı | |
| Giriş Frekansı | |
| Verimlilik (tipik yükte) | |
| Fan Tipi | |
| Boyutlar(U x G x Y) | |
| Çalışma Sıcaklığı | |
| Koruma |
Kargo ve Sevk İşlemleri
