A4 TECH FG1010 Q Türkçe Kablosuz Mavi 2000dpi Klavye+ Mouse
$24.00 Orijinal fiyat: $24.00.$20.00Şu andaki fiyat: $20.00.
2 adet stokta
Açıklama
| Kategori | : Kablosuz Set |
| Marka | : A4-Tech |
| Bağlantı Tipi | : RF |
| Alıcı Tipi | : Nano USB Alıcı |
| Klavye Düzeni | : Q Klavye |
| Fare Tipi | : Optik |
| Frekans Kanalları | : 2.4G Hz |
| Çalışma Mesafesi | : 10 – 15 m |
| Fare Tuş Sayısı | : 4 |
| Fare Optik Hassaslık | : 2000 DPI |
| Batarya | : 1 x AA Alkalin Batarya |
| Scroll | : Var |
| Açma Kapama Tuşu | : Var |
| Boyutlar | : 108 × 64 × 35 mm |
Ek bilgi
| Ağırlık | 20.57 lbs |
|---|---|
| Kategori | |
| Marka | |
| Bağlantı Tipi | |
| Alıcı Tipi | |
| Klavye Düzeni | |
| Fare Tipi | |
| Frekans Kanalları | |
| Fare Tuş Sayısı | |
| Fare Optik Hassaslık | |
| Batarya | |
| Scroll | |
| Açma Kapama Tuşu | |
| Boyutlar |
Kargo ve Sevk İşlemleri
