ASUS VG279QM5A TUF Gaming 27″ LED IPS 0.3ms 240Hz 1920×1080 FullHD 2x HDMI 1xDP Multimedya (Vesa) FreeSync Premium, ELMB
$220.00 Orijinal fiyat: $220.00.$200.00Şu andaki fiyat: $200.00.
2 adet stokta
Açıklama
| Açıklama | Monitör |
| Çözünürlük | 1920×1080 |
| Diğer | (Vesa) FreeSync Premium, ELMB |
| Ekran Boyutu | 27″ |
| Ekran Tipi | LED IPS |
| Marka | ASUS |
| Model | TUF Gaming |
| Multimedya | Multimedya |
| Renk | Siyah |
| Tepki Hızı | 0.3ms 240Hz |
| Tipi | FullHD |
| Ürün Kodu | VG279QM5A |
| Vga Arabirimi | 2x HDMI 1xDP |
Ek bilgi
| Ağırlık | 0.00 lbs |
|---|---|
| Açıklama | |
| Çözünürlük | |
| Diğer | |
| Ekran Boyutu | |
| Ekran Tipi | |
| Marka | |
| Model | |
| Renk | |
| Tepki Hızı | |
| Tipi | |
| Ürün Kodu | |
| Vga Arabirimi |
Kargo ve Sevk İşlemleri
