ASUS A3402WVAK-SDC1750B i7-1355U 16GB 512GB SSD O/B Iris Xe 23.8″ Siyah DOS All in One PC
$679.00 Orijinal fiyat: $679.00.$629.00Şu andaki fiyat: $629.00.
11 adet stokta
Stok kodu:
39355
Kategoriler: Kişisel Bilgisayarlar, Masaüstü Bilgisayar, Masaüstü Bilgisayarlar-AIO
Marka:ASUS
Açıklama
| Marka | ASUS |
| Model | A3402 |
| Ürün Kodu | A3402WVAK-SDC1750B |
| İşlemci | Intel® Core i7-1355U Processor 1.7 GHz (12M Cache, up to 5 GHz, 10 cores) |
| Bellek | 16 GB SODIMM DDR5, 2 adet bellek yuvası Max:64GB |
| Sabit Disk | 512GB M.2 NVMe PCIe® 4.0 SSD |
| Monitör | 23.8″//FHD (1920 x 1080) 16:9//250 nits, parlama yapmayan, IPS panel |
| Dokunmatik | Yok |
| Ekran Kartı | Tümleşik Intel® UHD Graphics |
| İşletim sistemi, Yazılım | FreeDOS |
| Ağ – İletişim | Realtek RTL8111H 10/100/1000 Mbps,’Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 1*1 + Bluetooth® 5.2 Wireless Card |
| USB Portlar | Yan :1x USB 2.0, Arka: 1xUSB 2.0, 3xUSB 3.2, 1xUSB 3.2 Type C |
| Diğer Portlar | HDMI, Audio, RJ45 |
| Kart Okuyucu | 2-in-1 card reader SD / MMC |
| Optik Sürücü | Yok |
| Entegre WebCam | 720p HD camera With privacy shutter |
| Ses Sistemi | Built-in array microphone Built-in speakers SonicMaster |
| Klavye-Mouse | Siyah kablolu Klavye-Mouse |
| Ağırlık | 5,40 kğ |
| Boyutlar | 53.9 x 42.3 x 1.5 ~ 16.5 cm |
| Renk | Siyah |
| Diğer -Açıklama | 90W AC Adapter, Output: 19V DC, 4.74A, 90W, Input: 100~240V AC 50/60Hz universal |
| Garanti süresi | 24 ay serviste / Pick up/ return |
| EAN Kodu | “4711387963043” |
| Üretici Link | – |
Ek bilgi
| Ağırlık | 0.00 lbs |
|---|---|
| Marka | |
| Model | |
| Ürün Kodu | |
| işlemci |
Intel® Core i7-1355U Processor 1.7 GHz (12M Cache, up to 5 GHz, 10 cores) |
| Bellek | |
| Sabit Disk | |
| Monitör |
23.8"//FHD (1920 x 1080) 16:9//250 nits, parlama yapmayan, IPS panel |
| EKRAN KARTI | |
| İşletim sistemi, Yazılım | |
| Ağ-İletişim |
Realtek RTL8111H 10/100/1000 Mbps,'Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 1*1 + Bluetooth® 5.2 Wireless Card |
| USB Portlar |
Yan :1x USB 2.0, Arka: 1xUSB 2.0, 3xUSB 3.2, 1xUSB 3.2 Type C |
| Diğer Portlar | |
| Kart Okuyucu | |
| Optik Sürücü |
Kargo ve Sevk İşlemleri
