DARK DK-MPC-N150-G16 N150 16GB 512GB SSD W11P Gümüş Mini Bilgisayar
$220.00 Orijinal fiyat: $220.00.$210.00Şu andaki fiyat: $210.00.
1 adet stokta
Stok kodu:
39013
Kategoriler: Kişisel Bilgisayarlar, Masaüstü Bilgisayar, Masaüstü Bilgisayarlar-Mini
Marka:DARK
Açıklama
| İşlemci | Intel Alder Lake N |
| İşlemci Modeli | Intel N Series N150 3.60GHz |
| Bellek | 16GB |
| Bellek Tipi | DDR5 |
| Max. Bellek Kapasitesi | Hayır |
| Ekran Kartı Chipseti | Intel UHD Graphics 730 |
| Ekran Kartı Belleği | Hayır |
| İşletim Sistemi | Var |
| İşletim Sistemi | Windows 11 Pro |
| Thunderbolt Desteği | Hayır |
| USB Portu | USB 3.2 |
| Ethernet Çıkışı | 1 Gigabit |
| Wi-Fi Desteği | Wi-Fi 5 |
| Bluetooth Desteği | Bluetooth 4.2 |
| Çoklu Ekran Desteği | 2 Görüntü Çıkışı |
| Disk Kapasite | 512 GB SSD |
| Kasa Tipi | Mini ITX |
| Monitör | Hayır |
| Görüntü Çıkışları | HDMI |
Ek bilgi
| Ağırlık | 0.00 lbs |
|---|---|
| işlemci | |
| İşlemci Modeli | |
| Bellek | |
| Bellek Tipi | |
| Max. Bellek Kapasitesi | |
| Ekran Kartı Chipseti | |
| Ekran Kartı Belleği | |
| İşletim Sistemi | |
| Thunderbolt Desteği | |
| USB Portu | |
| Ethernet Çıkışı | |
| Wi-Fi Desteği | |
| Bluetooth Desteği | |
| Çoklu Ekran Desteği |
Kargo ve Sevk İşlemleri
