ASUS ExpertCenter D5 MT S500TE-5135000020-16G i5-13500 16GB 512GB SSD O/B UHD770 DOS Masaüstü PC
$465.00 Orijinal fiyat: $465.00.$425.00Şu andaki fiyat: $425.00.
9 adet stokta
Stok kodu:
38721
Kategoriler: Kişisel Bilgisayarlar, Masaüstü Bilgisayar, Masaüstü Bilgisayarlar
Marka:ASUS
Açıklama
| Marka | ASUS |
| Model | ExpertCenter D5 Mini Tower |
| Ürün Kodu | S500TE-5135000020-16G |
| Kasa Tipi – Güç | Tower 300W power supply (80+ Platinum, peak 350W) |
| Chipset | Intel® B760 Chipset |
| İşlemci | İşlemci:Intel® Core i5-13500 Processor 2.5GHz (24M Cache, up to 4.8GHz, 14 cores) |
| Bellek | 16 GB UDIMM DDR4-3200, 2x8gb , Max:64GB |
| Sabit Disk | 512GB M.2 2280 NVMe PCIe® 4.0 SSD |
| Ekran Kartı | Tümleşik Intel® UHD Graphics 770 |
| Monitör | Yok |
| Optik Sürücü | – |
| Genişleme Yuvaları | 2x M.2, 1x PCIe® 4.0 x 16, 2x PCIe® 3.0 x 1, 1x M.2 for WiFi, |
| USB Portlar | Önde 2xUSB 2.0, 2xUSB 3.2 G1 , Arkada ; 2xUSB 2.0, 2x USB 3.2 G1 |
| Diğer Portlar | RJ45, HDMI 1.4, VGA Port, Headphone out, Line-in, MIC in |
| Network | GLan, Wi-Fi 5(802.11ac) (Dual band) 1*1 + Bluetooth® 5.1 Wireless Card |
| Kart Okuyucu | Yok |
| Ses giriş / çıkış | High Definition 7.1 Channel Audio |
| Klavye-Mouse | Kablolu Klavye-Mouse |
| İşletim sistemi yazılımı | FDOS |
| Garanti süresi | 24 ay |
| Boyutlar | 16.20 x 29.14 x 35.50 cm |
| Ağırlık | 6,0 kğ |
| EAN | “4711387575253 “ |
| Detay Özellikler | https://www.asusturkiye.com.tr/notebook/Q2-2024-COMMERCIAL/S500TE-5135000020.html |
Ek bilgi
| Ağırlık | 16.72 lbs |
|---|---|
| Marka | |
| Model | |
| Ürün Kodu | |
| Kasa Tipi - Güç | |
| Chipset | |
| işlemci |
İşlemci:Intel® Core i5-13500 Processor 2.5GHz (24M Cache, up to 4.8GHz, 14 cores) |
| Bellek | |
| EKRAN KARTI | |
| Monitör | |
| Optik Sürücü | |
| Genişleme Yuvaları |
2x M.2, 1x PCIe® 4.0 x 16, 2x PCIe® 3.0 x 1, 1x M.2 for WiFi, |
| USB Portlar |
Önde 2xUSB 2.0, 2xUSB 3.2 G1 , Arkada ; 2xUSB 2.0, 2x USB 3.2 G1 |
| Diğer Portlar | |
| Network |
GLan, Wi-Fi 5(802.11ac) (Dual band) 1*1 + Bluetooth® 5.1 Wireless Card |
Kargo ve Sevk İşlemleri
