DELL Vostro 3030MT N6004VDT3030MT i5-12400 8GB 512GB SSD O/B UHD730 Ubuntu Masaüstü PC Wi-Fi
$419.00 Orijinal fiyat: $419.00.$379.00Şu andaki fiyat: $379.00.
7 adet stokta
Stok kodu:
39140
Kategoriler: Kişisel Bilgisayarlar, Masaüstü Bilgisayar, Masaüstü Bilgisayarlar
Marka:Dell
Açıklama
| Marka | DELL |
| Model | Vostro 3030MT |
| Ürün Kodu | N6004VDT3030MT |
| Kasa Tipi – Güç | Mini Tower 180W |
| Chipset | Intel B660 |
| İşlemci | Intel Core i5-12400 (18M Cache, up to 4.4 GHz) |
| Bellek | 8GB (1x8GB) 4800MHz DDR5 |
| Sabit Disk | 512GB M.2 PCIe NVMe SSD |
| Ekran Kartı | Intel UHD 730 Graphics paylaşımlı |
| Monitör | Yok |
| Optik Sürücü | Yok |
| Genişleme Yuvaları | 1 x PCIe x16 yuva, 2 x PCIe x1 yuvası |
| USB Portlar | 4xUSB 2.0, 4xUSB 3.2 (1 Nesil) Type-A |
| Diğer Portlar | Audio Combo Jac, Display Port, HDMI |
| Network | GLan, Wi-Fi + Bluetooth |
| Kart Okuyucu | Yok |
| Klavye-Mouse | Dell KB216 Wired Keyboard Turkish k Dell Optical Mouse |
| İşletim sistemi yazılımı | Ubuntu Linux 20.04 |
| Garanti süresi | 2 yıl garanti |
| Boyutlar | 324.36 mm x 153 mm x 292,10 mm |
| Ağırlık | Başlangıç Ağırlığı 7,47 kg |
| EAN Kodu | – |
| Üretici Link | – |
Ek bilgi
| Ağırlık | 0.00 lbs |
|---|---|
| Marka | |
| Model | |
| Ürün Kodu | |
| Kasa Tipi - Güç | |
| Chipset | |
| işlemci | |
| Bellek | |
| EKRAN KARTI | |
| Monitör | |
| Optik Sürücü | |
| Genişleme Yuvaları | |
| USB Portlar | |
| Diğer Portlar | |
| Network |
Kargo ve Sevk İşlemleri
