LENOVO ThinkStation P2 30FSS0VJ00 İ7-14700 16GB 512GB SSD 8gb RTX4060 DOS Masaüstü İş istasyonu
$1,799.00 Orijinal fiyat: $1,799.00.$1,529.00Şu andaki fiyat: $1,529.00.
2 adet stokta
Stok kodu:
36746
Kategoriler: Kişisel Bilgisayarlar, Masaüstü Bilgisayar, Masaüstü İş İstasyonu
Marka:LENOVO
Açıklama
| Marka | LENOVO |
| Model | TS P2_Tower_W680_ES_R |
| Ürün Kodu | 30FSS0VJ00 |
| Kasa Tipi – Güç | Tower, 750W 92% Power Supply |
| Chipset | W680 |
| İşlemci | 14th Generation Intel® Core i7-14700 vPro® Processor (E-cores up to 4.20 GHz P-cores up to 5.30 GH) |
| Bellek | 16 GB DDR5-4400MHz (UDIMM) QTY(1), 4 adet Bellek yuvası (max 128gb) |
| Sabit Disk | 512 GB SSD M.2 2280 PCIe Gen4 Performance TLC Opal QTY(1) |
| Ekran Kartı | NVIDIA® GeForce RTX 4060 8GB GDDR6 |
| Monitör | Yok |
| Optik Sürücü | – |
| Genişleme Yuvaları | Çift PCIe 5.0 Safeslot, çift PCIe 3.0 yuvası, 3 x M.2 PCIe 4.0, SlimSAS, çift Intel 2.5Gb Ethernet,. |
| USB | USB 3.2 Gen 2×2 Ön Panel |
| Diğer Portlar | RJ45, Kulaklık/Mikrofon, Ses giriş-Çıkış, |
| HDMI | HDMI, Display |
| Network | Çift Intel 2.5Gb Ethernet |
| Kart Okuyucu | Yok |
| Klavye-Mouse | Lenovo Usb Klavye+Mouse (Siyah) |
| İşletim sistemi yazılımı | Yok |
| Garanti süresi | 3 Year On-site |
| Boyutlar | 170 x 315.35 x 376 mm (6.7 x 12.4 x 14.8 inches, with feet |
| Ağırlık | 9.67 kg |
| EAN Kodu | – |
| Üretici Link | https://psref.lenovo.com/syspool/Sys/PDF/ThinkStation/ThinkStation_P2_Tower/ThinkStation_P2_Tower_Sf |
Ek bilgi
| Ağırlık | 29.83 lbs |
|---|---|
| Marka | |
| Model | |
| Ürün Kodu | |
| Kasa Tipi - Güç | |
| Chipset | |
| işlemci |
14th Generation Intel® Core i7-14700 vPro® Processor (E-cores up to 4.20 GHz P-cores up to 5.30 GH) |
| Bellek |
16 GB DDR5-4400MHz (UDIMM) QTY(1), 4 adet Bellek yuvası (max 128gb) |
| EKRAN KARTI | |
| Monitör | |
| Optik Sürücü | |
| Genişleme Yuvaları |
Çift PCIe 5.0 Safeslot, çift PCIe 3.0 yuvası, 3 x M.2 PCIe 4.0, SlimSAS, çift Intel 2.5Gb Ethernet,. |
| USB | |
| Diğer Portlar | |
| HDMI |
Kargo ve Sevk İşlemleri
