ASUS ExpertBook P1 P1503CVA-I58512G0D-16G i5-13420H 16GB 512GB SSD O/B Intel UHD 15.6″ DOS Notebook
$459.00 Orijinal fiyat: $459.00.$429.00Şu andaki fiyat: $429.00.
7 adet stokta
Açıklama
| Marka | ASUS |
| Model | ExpertBook P1 |
| Ürün Kodu | P1503CVA-I58512G0D-16G |
| İşlemci | Intel® Core i5-13420H Processor 2.1 GHz (12MB Cache, up to 4.6 GHz, 8 cores, 12 Threads) |
| Bellek | 16 GB DDR5 Bellek, 2x8gb DDR5 bellek |
| Sabit Disk HDD/SSD | 512GB M.2 2280 NVMe PCIe® 4.0 SSD |
| Monitör | 15.6″ FHD (1920×1080), 250nits 60Hz, Parlaklık, Anti Glare, %45 NTSC |
| Ekran Kartı | Intel UHD Grafikleri (Paylaşımlı) |
| İşletim Sistemi | Free DOS |
| Ağ-İletişim | GLan, Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth® 5.3 Wireless Card |
| USB Port | 2x USB 3.2 Gen 1 Type-C, 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| HDMI Port | 1x HDMI 1.4, up to 3840x2160p/30Hz |
| Diğer Portlar | 1x 3.5mm Combo Audio Jack, 1x DC-in |
| Kart Okuyucu | Yok |
| Optik Sürücü | Yok |
| Entegre Webcam | 720p HD camera ; With privacy shutter |
| Batarya-Pil | 50WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion, TYPE-C, 65W AC Adapter |
| Ses Sistemi | Audio by Dirac , Built-in speaker, Built-in array microphone |
| Klavye-Mouse | Chiclet Keyboard with Num-key, Touchpad |
| Ağırlık | 1.64 kğ |
| Boyutlar (G X D X Y) | 35.95 x 23.22 x 1.99 ~ 1.99 cm |
| Parmak izi | Var, Fingerprint sensor intergrated with Touchpad |
| Renk | Gri |
| Diğer – Açıklama | MyAsus uyguluama yazılımları |
| Garanti Süresi | 24 ay Pick up/ return |
| EAN Kodu | – |
| Üretici link | https://www.asusturkiye.com.tr |
Ek bilgi
| Ağırlık | 0.00 lbs |
|---|---|
| Marka | |
| Model | |
| Ürün Kodu | |
| işlemci |
Intel® Core i5-13420H Processor 2.1 GHz (12MB Cache, up to 4.6 GHz, 8 cores, 12 Threads) |
| Bellek | |
| Sabit Disk HDD/SSD | |
| Monitör |
15.6" FHD (1920×1080), 250nits 60Hz, Parlaklık, Anti Glare, NTSC |
| İşletim Sistemi | |
| Ağ-İletişim |
GLan, Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth® 5.3 Wireless Card |
| USB Port | |
| HDMI Port | |
| Diğer Portlar | |
| Kart Okuyucu | |
| Optik Sürücü |
Kargo ve Sevk İşlemleri
