DELL Vostro 3530 N1601PVNB3530U i7-1355U 8GB 512GB SSD O/B Intel Iris Xe 15.6″ DOS Siyah Notebook
$525.00 Orijinal fiyat: $525.00.$479.00Şu andaki fiyat: $479.00.
18 adet stokta
Açıklama
| Marka | DELL |
| Model | Vostro 3530 |
| Ürün Kodu | N1601PVNB3530U |
| İşlemci | Intel® Core i7-1355U processor 3.70 GHz (12M Cache, up to 5.00 GHz) |
| Bellek | 8gb DDR4-3200 Mhz, 2 yuva Max 32gb |
| Sabit Disk HDD/SSD | 512 GB M.2 PCIe NVMe SSD |
| Monitör | 15,6 inç, FHD 1920 x 1080, 120 Hz, parlama önleyici, %45 NTSC, 250 nit, IPS, 3,25 mm, AG, Düz |
| Ekran Kartı | Tümleşik Intel Iris Xe |
| İşletim Sistemi | Linux-Ubuntu |
| Ağ-İletişim | Glan, 802.11ac 1×1, Bluetooth |
| USB Port | 1xUSB 2.0, 1xUSB 3.2, 2xType-C |
| HDMI Port | 1xHDMI 1.4 |
| Diğer Portlar | RJ45, Birleşik Kulaklık/Mikrofon, |
| Kart Okuyucu | – |
| Optik Sürücü | Yok |
| Entegre Webcam | HD 720p |
| Batarya-Pil | 4 hücreli pil 54 Wh |
| Ses Sistemi | 2 tuned speakers with Waves MaxxAudio® Pro |
| Klavye-Mouse | Q Türkçe Non backlit (Numeric Tuş takmı var) – Touchpad |
| Ağırlık | 1,66 kğ başlangıç, |
| Boyutlar | Yükseklik: 16,96 mm – 22,47 mm, Genişlik: 358,50 mm, Derinlik: 235,56 mm |
| Parmak izi | Yok |
| Renk | Carbon Black – Siyah |
| Diğer – Açıklama | – |
| Garanti Süresi | 24 ay yerinde |
| EAN Kodu | – |
| Üretici link | https://www.dell.com/en-us/shop/dell-laptops/vostro-15-laptop/spd/vostro-15-3530-laptop |
Ek bilgi
| Ağırlık | 0.00 lbs |
|---|---|
| Marka | |
| Model | |
| Ürün Kodu | |
| işlemci |
Intel® Core i7-1355U processor 3.70 GHz (12M Cache, up to 5.00 GHz) |
| Bellek | |
| Sabit Disk HDD/SSD | |
| Monitör |
15,6 inç, FHD 1920 x 1080, 120 Hz, parlama önleyici, NTSC, 250 nit, IPS, 3,25 mm, AG, Düz |
| İşletim Sistemi | |
| Ağ-İletişim | |
| USB Port | |
| HDMI Port | |
| Diğer Portlar | |
| Kart Okuyucu | |
| Optik Sürücü |
Kargo ve Sevk İşlemleri
