LENOVO ST250 V3 7DCEA02WEA XEON E-2436 6C 2.9GHz 1x32GB 0GB 4U TOWER Raid 0,1,5 Server
$2,500.00 Orijinal fiyat: $2,500.00.$2,000.00Şu andaki fiyat: $2,000.00.
33 adet stokta
Açıklama
| Açıklama1 | Raid 0,1,5 |
| Açıklama2 | Server |
| Bellek | 1x32GB |
| Harddisk | 0GB |
| işlemci | E-2436 6C 2.9GHz |
| İşlemci Ailesi | XEON |
| Kasa Tipi | TOWER |
| Kasa Yüksekliği | 4U |
| Marka | LENOVO |
| Model | ST250 V3 |
| Ürün Kodu | 7DCEA02WEA |
Ek bilgi
| Ağırlık | 47.83 lbs |
|---|---|
| Açıklama1 | |
| Açıklama2 | |
| Bellek | |
| Harddisk | |
| işlemci | |
| İşlemci Ailesi | |
| Kasa Tipi | |
| Marka | |
| Model | |
| Ürün Kodu |
Kargo ve Sevk İşlemleri
