CUDY GS2028PS4-400W 28 Port Gbit 24 Port PoE+ 400W 4xCombo Uplink Rackmount Yönetilebilir (L2) Switch
$440.00 Orijinal fiyat: $440.00.$360.00Şu andaki fiyat: $360.00.
12 adet stokta
Açıklama
| Açıklama | Switch |
| Gigabit Port | +4 Port Gb. |
| Marka | CUDY |
| POE Port Sayısı | (24 Port Poe+) |
| POE Toplam Güç | 400W |
| Port Sayısı | 24 Port |
| Rack mount | Rack mount |
| SFP Port | 4 SFP (1GB) |
| Ürün Kodu | GS2028PS4-400W |
| Veri Transfer Hızı | 10/100/1000 |
| Yönetim Birimi | Yönetilebilir (L2) |
Ek bilgi
| Ağırlık | 0.00 lbs |
|---|---|
| Açıklama | |
| Gigabit Port | |
| Marka | |
| POE Port Sayısı | |
| POE Toplam Güç | |
| Port Sayısı | |
| Rack mount | |
| Ürün Kodu | |
| Veri Transfer Hızı | |
| Yönetim Birimi |
Kargo ve Sevk İşlemleri
