M3 MOBILE SL20K SE4710 4,0″ (İnç) 4GB/64GB 1D/2D Okuyucu Wifi Android 13 El Terminali
$499.00 Orijinal fiyat: $499.00.$349.00Şu andaki fiyat: $349.00. + KDV
4 adet stokta
Stok kodu:
36800
Kategoriler: Barkod Ürünleri (OT-VT), El Terminali, El Terminalleri
Marka:M3 MOBILE
Açıklama
| Açıklama | El Terminali |
| Bağlantı | Wifi |
| Barkod Okuyucu Türü | 1D/2D Okuyucu |
| Bellek | 4GB/64GB |
| Ekran Boyutu | 4,0″ (İnç) |
| İşletim Sistemi | Android 13 |
| Marka | M3 MOBILE |
| Model | SL20K |
| Ürün Kodu | SE4710 |
Ek bilgi
| Ağırlık | 0.00 lbs |
|---|---|
| Açıklama | |
| Bağlantı | |
| Barkod Okuyucu Türü | |
| Bellek | |
| Ekran Boyutu | |
| İşletim Sistemi | |
| Marka | |
| Ürün Kodu |
Kargo ve Sevk İşlemleri
