KINGSTON KF556C36BBEK2-64TR 64GB (2×32) DDR5 5600MHz Beast PC Bellek
$230.00 Orijinal fiyat: $230.00.$210.00Şu andaki fiyat: $210.00.
10 adet stokta
Açıklama
| Açıklama | PC Bellek |
| Bellek Hızı | 5600MHz |
| Bellek Tipi | DDR5 |
| Diğer | Beast |
| Kapasite | 64GB (2×32) |
| Marka | KINGSTON |
| Ürün Kodu | KF556C36BBEK2-64TR |
Ek bilgi
| Ağırlık | 0.00 lbs |
|---|---|
| Açıklama | |
| Bellek Hızı | |
| Bellek Tipi | |
| Diğer | |
| Kapasite | |
| Marka | |
| Ürün Kodu |
Kargo ve Sevk İşlemleri
