KINGSTON KF560C30BBE-32TR 32GB (Tek Parça) DDR5 6000MHz Beast PC Bellek
$150.00 Orijinal fiyat: $150.00.$135.00Şu andaki fiyat: $135.00.
6 adet stokta
Açıklama
| Açıklama | PC Bellek |
| Bellek Hızı | 6000MHz |
| Bellek Tipi | DDR5 |
| Diğer | Beast |
| Kapasite | 32GB (Tek Parça) |
| Marka | KINGSTON |
| Ürün Kodu | KF560C30BBE-32TR |
Ek bilgi
| Ağırlık | 0.00 lbs |
|---|---|
| Açıklama | |
| Bellek Hızı | |
| Bellek Tipi | |
| Diğer | |
| Kapasite | |
| Marka | |
| Ürün Kodu |
Kargo ve Sevk İşlemleri
