HI-LEVEL HLV-PC44800D5-16G-B 16GB (Tek Parça) DDR5 5600MHz Arctic (Soğutuculu) PC Bellek
$57.00 Orijinal fiyat: $57.00.$48.50Şu andaki fiyat: $48.50.
6 adet stokta
Açıklama
| Açıklama | PC Bellek |
| Bellek Hızı | 5600MHz |
| Bellek Tipi | DDR5 |
| Diğer | Arctic (Soğutuculu) |
| Kapasite | 16GB (Tek Parça) |
| Marka | HI-LEVEL |
| Ürün Kodu | HLV-PC44800D5-16G-B |
Ek bilgi
| Ağırlık | 0.00 lbs |
|---|---|
| Açıklama | |
| Bellek Hızı | |
| Bellek Tipi | |
| Diğer | |
| Kapasite | |
| Marka | |
| Ürün Kodu |
Kargo ve Sevk İşlemleri
