KINGSTON KF556C36BBEA-32TR 32GB (Tek Parça) DDR5 5600MHz Beast RGB Expo PC Bellek
$135.00 Orijinal fiyat: $135.00.$115.00Şu andaki fiyat: $115.00.
1 adet stokta
Açıklama
| Açıklama | PC Bellek |
| Bellek Hızı | 5600MHz |
| Bellek Tipi | DDR5 |
| Diğer | Beast RGB Expo |
| Kapasite | 32GB (Tek Parça) |
| Marka | KINGSTON |
| Ürün Kodu | KF556C36BBEA-32TR |
Ek bilgi
| Ağırlık | 0.00 lbs |
|---|---|
| Açıklama | |
| Bellek Hızı | |
| Bellek Tipi | |
| Diğer | |
| Kapasite | |
| Marka | |
| Ürün Kodu |
Kargo ve Sevk İşlemleri
