TOSHIBA MD10ADA800V S300 PRO 3.5″ 8TB 7200rpm 512MB SATA 7/24 Harddisk
$199.00 Orijinal fiyat: $199.00.$185.00Şu andaki fiyat: $185.00.
18 adet stokta
Açıklama
| Açıklama | 7/24 Harddisk |
| Arayüz | SATA |
| Boyut | 3.5″ |
| Cache | 512MB |
| Devir Hızı | 7200rpm |
| Kapasite | 8TB |
| Marka | TOSHIBA |
| Model | S300 PRO |
| Ürün Kodu | MD10ADA800V |
Ek bilgi
| Ağırlık | 10.75 lbs |
|---|---|
| Açıklama | |
| Arayüz | |
| Boyut | |
| Cache | |
| Devir Hızı | |
| Kapasite | |
| Marka | |
| Ürün Kodu |
Kargo ve Sevk İşlemleri
