INTEL (14.Nesil) Raptor Lake i9-14900K 3.00GHz ~ 5.80GHz 36MB 1700P İşlemci Tray (Fansız)
$465.00 Orijinal fiyat: $465.00.$445.00Şu andaki fiyat: $445.00.
2 adet stokta
Açıklama
| Açıklama | İşlemci Tray (Fansız) |
| Cache | 36MB |
| Çekirdek | (24 Çekirdek) |
| Çekirdek Frekansı | 3.00GHz ~ 5.80GHz |
| İşlemci Ailesi | Core i9 |
| Marka | INTEL |
| Model | (14.Nesil) Raptor Lake |
| Soket Yapısı | 1700P |
| Ürün Kodu | i9-14900K |
Ek bilgi
| Ağırlık | 2.02 lbs |
|---|---|
| Açıklama | |
| Cache | |
| Çekirdek | |
| Çekirdek Frekansı | |
| İşlemci Ailesi | |
| Marka | |
| Model | |
| Ürün Kodu |
Kargo ve Sevk İşlemleri
