EVEREST FLAT MESH Powersız Siyah Temper Camlı Mid Tower ATX Kasa
$40.00 Orijinal fiyat: $40.00.$36.00Şu andaki fiyat: $36.00.
41 adet stokta
Açıklama
| Marka | Everest |
| Model | FLAT MESH |
| Sökülebilir Paneller | Sağ – Sol – Ön |
| Kasa Tipi | Mid Tower |
| Sol Panel | Temperli Cam |
| Sağ Panel | Mesh |
| Ön Panel | Flat Mesh |
| Malzeme Kalınlığı | 0.5 SPCC |
| Toz Filtresi | Üst (Harici) – Ön (Dahili) – Alt (Harici) |
| Anakart Desteği | Atx / Micro Atx / Mini Atx |
| Güç Kaynağı | Yok |
| Fan Desteği | Ön Panel : 3x120mm / Üst Panel : 2x120mm / Arka Panel : 1x120mm |
| Fan Yuva Sayısı (Toplam) | 6 |
| Dahili Fan Sayısı | 4 |
| Genişleme Slotu (Pci Ekspress) | 7 |
| Kasa Aydınlatma | Yok |
| Fan Tipi | Rainbow |
| MB Sync Desteği (Anakart Bağla | Yok |
| Fan Boyutu | 120mm |
| Ekran Kartı Desteği | 310mm |
| Cpu Soğutucu Yüksekliği | 160mm |
| Radyatör Desteği | Ön Panel 360mm / Üst Panel 1x 240mm |
| 3.5 yuva sayısı | 2 |
| 2.5 yuva sayısı | 2 |
| USB Çıkışlar | 1xUsb 3.0 – 2x USB 2.0 – 2 x AUX 3.5mm |
| Ses Çıkışı | Var |
| Mikrofon Çıkışı | Var |
| LED Kontrol Tuşu | Yok |
| Kasa Ölçüleri | 400x190x440mm |
| Paket Ölçüleri | 481x242x437mm |
| Ağırlık | 5.3Kg |
| Model 2 | 4*12cm ARGB Fanlı |
| Özellik | Tempered Camlı |
Ek bilgi
| Ağırlık | 0.00 lbs |
|---|---|
| Marka | |
| Model | |
| Sökülebilir Paneller | |
| Kasa Tipi | |
| Sol Panel | |
| Sağ Panel | |
| Ön Panel | |
| Toz Filtresi | |
| Anakart Desteği | |
| Güç Kaynağı | |
| Fan Desteği |
Ön Panel : 3x120mm / Üst Panel : 2x120mm / Arka Panel : 1x120mm |
| Fan Yuva Sayısı (Toplam) | |
| Dahili Fan Sayısı |
Kargo ve Sevk İşlemleri
