REDROCK M317 BB Peak-300W Siyah Mini Tower M-ATX Kasa
$45.00 Orijinal fiyat: $45.00.$39.00Şu andaki fiyat: $39.00.
1 adet stokta
Açıklama
| Marka | REDrock |
| Model | CAS mATX M317 BB |
| Renk | Siyah /Siyah |
| Kasa Tipi | Micro ATX |
| Anakart Desteği | Mini ITX / Micro ATX |
| Güç Kaynağı | Peak 300W |
| Güç Kaynağı Konumu | Üstte |
| Yan Panel | Metal (Delikli) |
| Ön Panel Portlar | 3 x USB Port, 1 x Kulaklık Çıkışı, 1 x Mikrofon Çıkışı |
| Harici 5.25″ Sürücü Yuvası | Yok |
| Harici 3.5″ Sürücü Yuvası | Yok |
| Dahili 3.5″ HDD/Sürücü Yuvası | 2 |
| Dahili 2.5″ SSD Sürücü Yeri | 2 |
| Genişleme Yuvaları | 4 |
| Sac Kalınlığı | 0,35mm |
| Fanlar | Ön 2x 12cm (opsiyonel)/ Arka Panel 1x12cm (opsiyonel)/ Yan Panel 1x12cm (opsiyonel) |
| Boyut | L*W*H mm 317*192*368mm Kutulu L*W*H mm 393*230*375mm |
Ek bilgi
| Ağırlık | 35.96 lbs |
|---|---|
| Marka | |
| Model | |
| Renk | |
| Kasa Tipi | |
| Anakart Desteği | |
| Güç Kaynağı | |
| Güç Kaynağı Konumu | |
| Ön Panel Portlar | |
| Harici 5.25" Sürücü Yuvası | |
| Harici 3.5" Sürücü Yuvası | |
| Dahili 2.5" SSD Sürücü Yeri | |
| Genişleme Yuvaları | |
| Sac Kalınlığı |
Kargo ve Sevk İşlemleri
