QUADRO STARK H224 24165 i5-12400 16GB 512GB SSD 23.8″ Siyah DOS All in One PC
$415.00 Orijinal fiyat: $415.00.$405.00Şu andaki fiyat: $405.00.
1 adet stokta
Stok kodu:
37637
Kategoriler: Kişisel Bilgisayarlar, Masaüstü Bilgisayar, Masaüstü Bilgisayarlar-AIO
Marka:QUADRO
Açıklama
| İşlemci | 12.Nesil Intel® Core™ i5-12400 2.5GHz (Max. 4.40GHz) 18mb Önbellek |
| Chipset | Intel® H610 |
| Monitör | 23,8 inç IPS 1920x1080p Full HD |
| Sabit Disk | 512gb Sata3 SSD 2.5” (Dahili 1* M2 SATA Slot içerir) |
| Bellek | 16GB DDR4 (2*SO-DIMM Slot ile toplam 64GB RAM destekler) |
| Ekran Kartı | Intel® UHD Grafikler 730 |
| Wireless | Realtek RTL8822CE 802.11ac/b/g 2.4/5g PCIe m.2 WiFi & Bluetooth 5.0 |
| Ethernet | Realtek RTL8111H 10 /100/1000 Gigabit Ethernet |
| Ses | Realtek ALC897 7.1 Channel HD Audio |
| Kamera | 2 Mega Pixel, CMOS Sensor |
| Klavye Mouse | Quadro Wireless Q Klavye + Optik Mouse Set |
| Speaker | 6W Dahili Stereo Speaker |
| Giriş/ Çıkış | 1*HDMI + 1* Display Port görüntü çıkışları |
| Giriş/ Çıkış | 1* TYPE-C USB 3.0 Port, 4*USB 3.0, 2*USB 2.0 |
| Giriş/ Çıkış | 1* RJ45 LAN port |
| Giriş/ Çıkış | 1* Audio out |
| Giriş/ Çıkış | 1* MIC in |
| Giriş/ Çıkış | 1* DC-In Port |
| Güç | AC 110~240V 50/60Hz, DC 19V – 6A |
Ek bilgi
| Ağırlık | 0.00 lbs |
|---|---|
| işlemci |
12.Nesil Intel® Core™ i5-12400 2.5GHz (Max. 4.40GHz) 18mb Önbellek |
| Chipset | |
| Monitör | |
| Sabit Disk | |
| Bellek | |
| EKRAN KARTI | |
| Wireless |
Realtek RTL8822CE 802.11ac/b/g 2.4/5g PCIe m.2 WiFi & Bluetooth 5.0 |
| Ses | |
| Kamera | |
| KLAVYE MOUSE | |
| Speaker | |
| Giriş/ Çıkış |
Kargo ve Sevk İşlemleri
