LENOVO V15 G4 83A10096TR i5-13420H 8GB 512GB SSD O/B Intel UHD 15.6″ DOS Siyah Notebook
$459.00 Orijinal fiyat: $459.00.$409.00Şu andaki fiyat: $409.00.
18 adet stokta
Stok kodu:
38184
Kategoriler: Kişisel Bilgisayarlar, Notebooklar, Taşınabilir Bilgisayar
Marka:LENOVO
Açıklama
| Marka | LENOVO |
| Model | V15 G4 IRU |
| Ürün Kodu | 83A10096TR |
| İşlemci | Intel® Core i5-13420H, 8C (4P + 4E) / 12T, P-core 2.1 / 4.6GHz, E-core 1.5 / 3.4GHz, 12MB |
| Bellek | 8 GB DDR4 3200 Mhz (8gb çakılı, 1 adet boş yuva) |
| Sabit Disk HDD/SSD | 512GB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0×4 NVMe® |
| Monitör | 15.6″ FHD (1920×1080) TN 250nits Anti-glare, 45% NTSC |
| Ekran Kartı | Integrated Intel® UHD Graphics |
| İşletim Sistemi – Yazılım | DOS |
| Ağ-İletişim | Glan, Wi-Fi® 6, 802.11ax 2×2 + BT5.2 RJ-45 |
| USB Port | 1x USB 2.0, 1x USB 3.2 Gen 1, 1x USB-C® 3.2 Gen 1 |
| HDMI Port | 1xHDMI 1.4b |
| Diğer Portlar | headphone / microphone combo jack (3.5mm) |
| Kart Okuyucu | Yok |
| Optik Sürücü | Yok |
| Entegre Webcam | HD 720p with Privacy Shutter |
| Batarya-Pil | Integrated 38Wh, 65W Round Tip (2-pin, Wall-mount) |
| Ses Sistemi | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC3287 codec, Stereo speakers, 1.5W x2, Dolby Audio |
| Klavye-Mouse | Q Türkçe – Touchpad |
| Ağırlık | Başlangıç 1.65 kg |
| Boyutlar | 359.2 x 235.8 x 19.9 mm |
| Parmak izi Okuyucu | Yok |
| Renk | Business Black |
| Diğer – Açıklama | Firmware TPM 2.0 Enabled, Kensington Nano Security Slot 2.5 x 6 mm |
| Garanti Süresi | 24 ay servis merkesinde |
| EAN Kodu | “197531690715 “ |
| Üretici link | https://psref.lenovo.com/Detail/Lenovo_V15_G4_IRU?M=83A10096TR |
Ek bilgi
| Ağırlık | 0.00 lbs |
|---|---|
| Marka | |
| Model | |
| Ürün Kodu | |
| işlemci |
Intel® Core i5-13420H, 8C (4P + 4E) / 12T, P-core 2.1 / 4.6GHz, E-core 1.5 / 3.4GHz, 12MB |
| Bellek | |
| Sabit Disk HDD/SSD | |
| Monitör | |
| İşletim sistemi, Yazılım | |
| Ağ-İletişim | |
| USB Port | |
| HDMI Port | |
| Diğer Portlar | |
| Kart Okuyucu | |
| Optik Sürücü |
Kargo ve Sevk İşlemleri
