TP-LINK CPE610 1 Port 10/100Mbps 300mbps 23dBi Dış Ortam Access Point
$79.00 Orijinal fiyat: $79.00.$59.00Şu andaki fiyat: $59.00.
22 adet stokta
Stok kodu:
22522
Kategoriler: Network ve Kurumsal Ürünler, Router-Access Point, Router-Access Point
Marka:TP-Link
Açıklama
| Açıklama | Access Point |
| Anten | 5GHz 23dBi |
| Ara Birim | 1 10/100Mbps Shielded Ethernet Portu (LAN/POE) |
| Bellek | 64MB DDR2 RAM,8MB Flash |
| Data Transfer Hızı | 300mbps |
| Frekans | 5.15~5.85GHz |
| Garanti | 24 Ay |
| Güç Kaynağı | LAN yoluyla Ethernet üzerinden Pasif Güç (+4,5pin; -7,8pin) |
| işlemci | Qualcomm 560MHz CPU, MIPS 74Kc |
| İşlevi | Outdoor Kablosuz |
| Marka | TP-LINK |
| Sertifika | CE, FCC, RoHS, IP65 |
| Ürün Kodu | CPE610 |
Ek bilgi
| Ağırlık | 0.00 lbs |
|---|---|
| Açıklama | |
| Anten | |
| Ara Birim | |
| Bellek | |
| Data Transfer Hızı | |
| Frekans | |
| Garanti | |
| işlemci | |
| İşlevi | |
| Marka | |
| Sertifika | |
| Ürün Kodu |
Kargo ve Sevk İşlemleri
