CUDY IG1008S2P 8 port Gbit 8 Port PoE+ 240W 2xSFP Uplink Endüstriyel Yönetilemez Switch
$185.00 Orijinal fiyat: $185.00.$150.00Şu andaki fiyat: $150.00.
34 adet stokta
Açıklama
| Açıklama | Switch |
| Marka | CUDY |
| POE Port Sayısı | (8 Port Poe+) |
| POE Toplam Güç | 240W |
| Port Sayısı | 8 Port |
| Rack mount | Endüstriyel Tip (-40°C+85°C) |
| SFP Port | 2 SFP (1GB) |
| Ürün Kodu | IG1008S2P |
| Veri Transfer Hızı | 10/100/1000 |
| Yönetim Birimi | Yönetilemez |
Ek bilgi
| Ağırlık | 0.00 lbs |
|---|---|
| Açıklama | |
| Marka | |
| POE Port Sayısı | |
| POE Toplam Güç | |
| Port Sayısı | |
| Rack mount | |
| SFP Port | |
| Veri Transfer Hızı | |
| Yönetim Birimi |
Kargo ve Sevk İşlemleri
