PLM 15.6″ Siyah (Canyoncase) Notebook Çantası
$18.40 Orijinal fiyat: $18.40.$13.15Şu andaki fiyat: $13.15.
5 adet stokta
Stok kodu:
23794
Kategoriler: Notebook Çanta-Kılıf, Notebook Çantaları, Taşınabilir Bileşen-Aksesuar
Marka:PLM
Açıklama
| Açıklama | Notebook Çantası |
| Boyut | 15.6″ |
| Diğer | (Canyoncase) |
| Marka | PLM |
| Renk | Siyah |
| Ürün Kodu | 001.015.082.022 |
| Uygun Boyutlar | 13″, 14″ ve 15.6″ ebatına kadar tüm cihazlar ile uyumlu ölçülerde |
| Uyumlu Olduğu Cihazlar | Notebook, Tablet, Macbook ve Ultrabook için uyumlu |
| Materyal | Su geçirmez, Eva destekli 1900D Kumaş |
| Bölmeler | 1 Ana bölme ve 1 ön bölme olmak üzere 2 bölmeli |
| Detay | Ana bölme kısmı yüksek yoğunluklu Eva koruma |
| Detay2 | Çok amaçlı ceplerle daha düzenli bir iç yapı |
| Detay3 | Çift yönlü açılır fermuar ile eşyalarınızı daha rahat yerleştirme imkanı |
| Detay4 | Lüks metal Plm aksesuarlar |
| Detay5 | Taşıma kolaylığı sağlayan kumaştan tutma kulbu |
| Garanti | Üretim hatalarına karşı 2 Yıl garanti |
| Üretim | Türkiye’de üretilmiştir |
| Ebatlar | 13-14 ” model : 26,5 x 36 x 6 cm |
| Ebatlar | 15.6″ model : 32 x 41 x 6 cm |
Ek bilgi
| Ağırlık | 0.00 lbs |
|---|---|
| Açıklama | |
| Boyut | |
| Diğer | |
| Marka | |
| Renk | |
| Ürün Kodu | |
| Uygun Boyutlar |
13", 14" ve 15.6" ebatına kadar tüm cihazlar ile uyumlu ölçülerde |
| Materyal | |
| Bölmeler | |
| Detay | |
| Detay2 | |
| Detay3 |
Çift yönlü açılır fermuar ile eşyalarınızı daha rahat yerleştirme imkanı |
| Detay4 | |
| Detay5 |
Kargo ve Sevk İşlemleri
