DARK DK-HD-CV14L3000A 30 Mt 4K / 3D 1.4V Altın Uçlu HDMI Korumalı Kablo
$45.00 Orijinal fiyat: $45.00.$40.00Şu andaki fiyat: $40.00.
11 adet stokta
Açıklama
| Marka | DARK |
| Ürün Kodu | DK-HD-CV14L3000A |
| Uzunluk | 30 Mt |
| Bağlantı | 4K / 3D 1.4V Altın Uçlu |
| Kablo Tipi | HDMI Kablo |
| Açıklama | HDMI |
| Diğer | Korumalı Kablo |
Ek bilgi
| Ağırlık | 0.00 lbs |
|---|---|
| Marka | |
| Ürün Kodu | |
| Uzunluk | |
| Bağlantı | |
| Kablo Tipi | |
| Açıklama | |
| Diğer |
Kargo ve Sevk İşlemleri
