ZEBEX 3100 CCD USB El Tipi Kablolu 1D Barkod Okuyucu
$55.00 Orijinal fiyat: $55.00.$36.00Şu andaki fiyat: $36.00. + KDV
7 adet stokta
Açıklama
| Marka | ZEBEX |
| Ürün Kodu | 3100 |
| Okuyucu Tipi | El Tipi |
| Bağlantı | Usb |
| Açıklama | Işık Seviyesi Max 100.000 Lux (floresans ışığı) |
| Ağırlık | 120 gr |
| Arabirimi | USB |
| Çalışma Nemi | 5% ~ 95% (Yoğunlaşmasız) |
| Çalışma Sıcaklığı | 0°C ~ 50°C |
| Çalışma Voltajı | 5VDC ±%5 |
| Düşme Dayanımı | 1,5 metreden düşmeye karşı dizayn edilmiş |
| Işık Kaynağı | 617 nm görülebilir kırmızı LED |
| Kablo Uzunluğu | 2 metre düz |
| Okuma Derinliği | 152,3 mm |
| Okuyucu Türü | CCD |
| Saklama Sıcaklığı | -20 °C ~ 60 °C |
| Sensör İle Algılama | – |
| Tarama Hızı | 330 tarama/saniye |
| Teknoloji | CCD |
| Tetikli Okuma | – |
| Toz-Su Koruma | – |
Ek bilgi
| Ağırlık | 0.00 lbs |
|---|---|
| Marka | |
| Ürün Kodu | |
| Okuyucu Tipi | |
| Bağlantı | |
| Açıklama | |
| Ağırlık | |
| Arabirimi | |
| Çalışma Sıcaklığı | |
| Çalışma Voltajı | |
| Düşme Dayanımı | |
| Işık Kaynağı | |
| Kablo Uzunluğu | |
| Okuma Derinliği | |
| Okuyucu Türü |
Kargo ve Sevk İşlemleri
