PERKON CS26 Kablosuz Karekod 1D/2D Standlı Barkod Okuyucu
$299.00 Orijinal fiyat: $299.00.$245.00Şu andaki fiyat: $245.00. + KDV
2 adet stokta
Stok kodu:
3990
Kategoriler: Barkod Okuyucular, Barkod Ürünleri (OT-VT), Karekod Okuyucular
Marka:PERKON
Açıklama
| Marka | PERKON |
| Ürün Kodu | CS26 |
| Okuyucu Türü | Lazer |
| Okuyucu Tipi | El Tipi |
| Bağlantı | USB |
| Açıklama | Çözünürlük 1280 x 1024 |
| Ağırlık | 194 gr |
| Arabirimi | USB |
| Aydınlatma | En az 4000 lux |
| Barkod Türü | Karekod (2D) |
| Çalışma Nemi | %5 ~ %90 Yoğunlaşmamış |
| Çalışma Sıcaklığı | 0° – + 50°C |
| Çalışma Voltajı | 4.75 ~ 6.5 VDC |
| Çözünürlük | 1280 x 1024 |
| Düşme Dayanımı | 1,5 metreden düşmeye karşı dizayn edilmiş |
| Garanti Süresi | 24 Ay |
| Işık Kaynağı | 650 nm görünebilir lazer diyod |
| Kablo Uzunluğu | kablosuz |
| Kablosuz | Kablosuz (RF) |
| Okuma Derinliği | – |
| Okuma Sinyali | 2D Imager |
| Saklama Sıcaklığı | 0 ile 50 °C |
| Sensör İle Algılama | – |
| Tarama Hızı | 200 tarama/ saniye |
| Teknoloji | Laser |
| Tetikli Okuma | Var |
| Toz-Su Koruma | – |
Ek bilgi
| Ağırlık | 0.00 lbs |
|---|---|
| Marka | |
| Ürün Kodu | |
| Okuyucu Türü | |
| Okuyucu Tipi | |
| Bağlantı | |
| Açıklama | |
| Ağırlık | |
| Aydınlatma | |
| Barkod Türü | |
| Çalışma Nemi | |
| Çalışma Sıcaklığı | |
| Çalışma Voltajı | |
| Çözünürlük | |
| Düşme Dayanımı |
Kargo ve Sevk İşlemleri
