PERKON PS23 Tiger Lazer 1D Kablolu Ayaklı Barkod Okuyucu
$85.00 Orijinal fiyat: $85.00.$54.00Şu andaki fiyat: $54.00. + KDV
23 adet stokta
Stok kodu:
1894
Kategoriler: Barkod Okuyucular, Barkod Ürünleri (OT-VT), Laser Okuyucular
Marka:PERKON
Açıklama
| Marka | PERKON |
| Model | PS23 |
| Okuyucu Türü | Lazer Tek Çizgili |
| Ara Birimi | USB |
| Okyucu Tipi | El Tipi |
| Bağlantı | Kablolu |
| Açıklama | Ayaklı Barkod Okuyucu |
| Ağırlık | 148 gr |
| Barkod Türü | Tek Çizgili |
| Çalışma Nemi | %5 – %85 (Sıvılaşmamış) |
| Çalışma Sıcaklığı | 0° – +45°C (32° – 113°F) |
| Çalışma Voltajı | 5.6 V DC ± 0.25 V |
| Düşme Dayanımı | 1,5 metreden düşmeye karşı dizayn edilmiş |
| Işık Kaynağı | 630 nm Görülebilir Lazer Diyot |
| Kablo Uzunluğu | 2 metre düz |
| Okuma Derinliği | 60 cm |
| Okuyucu Tipi | El Tipi |
| Saklama Sıcaklığı | – 40°C – +60°C (32° – 113°F) |
| Sensör İle Algılama | Var |
| Tarama Hızı | 100 tarama/saniye |
| Teknoloji | Laser |
| Tetikli Okuma | Var |
| Toz-Su Koruma | IP41 |
Ek bilgi
| Ağırlık | 0.00 lbs |
|---|---|
| Marka | |
| Model | |
| Okuyucu Türü | |
| Ara Birimi | |
| Okyucu Tipi | |
| Bağlantı | |
| Açıklama | |
| Barkod Türü | |
| Çalışma Nemi | |
| Çalışma Sıcaklığı | |
| Çalışma Voltajı | |
| Düşme Dayanımı | |
| Işık Kaynağı | |
| Kablo Uzunluğu |
Kargo ve Sevk İşlemleri
