ARGOX CP-2140 Thermal + Thermal Transfer Seri + Usb + Paralel 104 mm/sn 203 dpi Barkod Yazıcı
$259.00 Orijinal fiyat: $259.00.$199.00Şu andaki fiyat: $199.00. + KDV
8 adet stokta
Stok kodu:
4388
Kategoriler: Barkod Ürünleri (OT-VT), Barkod Yazıcılar, Etiket Yazıcıları
Marka:ARGOX
Açıklama
| Marka | ARGOX |
| Ürün Kodu | CP-2140 |
| Baskı Tipi | Direct Thermal+ Thermal Transfer |
| Baskı Hızı | 102 mm/sn |
| Çözünürlük | 203 dpi |
| Yazıcı Tipi | Barkod Yazıcı |
| Açıklama | İşlemci 32 bit RISC işlemci |
| Açıklama1 | Etiket dizayn programı Argobar Lite/ Pro veya Bartender UltraLite (Ücretsiz |
| Açıklama2 | Etiket Tip Ara boşluklu, Sürekli form, black mark (siyah çizgi ile ayrılmış) |
| Ağırlık | 2,1 kg |
| Baskı genişliği | 25 mm ~ 104 mm |
| Baskı Uzunluğu | 0.0635 ~ 0.254 mm |
| Dil | PPLA ve PPLB |
| Flas Rom | 4 MB Flash ROM |
| Hafıza Ram | 8 MB DRAM |
| Opsiyonel | Argokee klavye,Kesici ünitesi,RTC (Gerçek Zaman Saati) kartı,Harici etiket kaynağı ünitesi |
| Ribon Genişliği | 25,4 mm ~ 110 mm |
| Ribon Uzunluğu | 300 metre (En fazla) |
| Teknoloji | Direkt termal (Ribonsuz Yazdırma), Termal transfer (Ribonlu Yazdırma) |
Ek bilgi
| Ağırlık | 8.11 lbs |
|---|---|
| Marka | |
| Ürün Kodu | |
| Baskı Tipi | |
| Baskı Hızı | |
| Çözünürlük | |
| Yazıcı Tipi | |
| Açıklama | |
| Açıklama2 |
Etiket Tip Ara boşluklu, Sürekli form, black mark (siyah çizgi ile ayrılmış) |
| Ağırlık | |
| Baskı genişliği | |
| Baskı Uzunluğu | |
| Dil | |
| Flas Rom | |
| Hafıza Ram |
Kargo ve Sevk İşlemleri
