ARGOX IX4-240 PRO Thermal + Thermal Transfer Seri + Usb + Ethernet 152 mm/sn 203 dpi Endüstriyel Barkod yazıcı
$579.00 Orijinal fiyat: $579.00.$399.00Şu andaki fiyat: $399.00. + KDV
6 adet stokta
Stok kodu:
22517
Kategoriler: Barkod Ürünleri (OT-VT), Barkod Yazıcılar, Etiket Yazıcıları
Marka:ARGOX
Açıklama
| Ağırlık | 11 kg |
| Bağlantı Türü | Ethernet, Çift USB Host, USB ve RS-232C |
| Baskı Ara Birimi | Seri + Usb + Ethernet |
| Baskı genişliği | 25,4 mm ~ 108 mm |
| Baskı Uzunluğu | 5 mm ~ 2.540 mm |
| Dil | PPLA: PCX, BMP, IMG, HEX ve GDI formatları |
| Flas Rom | 16 MB Flash ROM |
| Hafıza Ram | 32 MB SDRAM |
| Modeli | IX4-240 |
| Ribon Genişliği | 25,4 mm ~ 112 mm |
| Ribon Uzunluğu | 450 metre (En fazla) |
| Marka | ARGOX |
| Baskı Tipi | Thermal + Thermal Transfer |
| Baskı Hızı | 152 mm/sn |
| Çözünürlük | 203 dpi |
| Yazıcı Tipi | Barkod Yazıcı |
| Teknoloji | Direkt termal (Ribonsuz Yazdırma), Termal transfer (Ribonlu Yazdırma) |
Ek bilgi
| Ağırlık | 29.12 lbs |
|---|---|
| Ağırlık | |
| Bağlantı Türü | |
| Baskı Ara Birimi | |
| Baskı genişliği | |
| Baskı Uzunluğu | |
| Dil | |
| Flas Rom | |
| Modeli | |
| Ribon Genişliği | |
| Ribon Uzunluğu | |
| Marka | |
| Baskı Tipi | |
| Baskı Hızı | |
| Çözünürlük |
Kargo ve Sevk İşlemleri
