TSC TTP 244CE Thermal + Thermal Transfer Seri + Usb + Ethernet 102 mm/sn 203 dpi Barkod Yazıcı
$229.00 Orijinal fiyat: $229.00.$195.00Şu andaki fiyat: $195.00. + KDV
37 adet stokta
Açıklama
| Marka | TSC |
| Ürün Kodu | TTP |
| Baskı Tipi | Direct Thermal+Transfer |
| Baskı Hızı | 104 mm/sn |
| Çözünürlük | 203 dpi |
| Yazıcı Tipi | Barkod Yazıcı |
| Açıklama | 32 bit işlemci |
| Açıklama1 | Endüstriyel ABS Kasa |
| Açıklama2 | Hareketli sensör |
| Baskı Arabirimi | Seri+USB+Ethernet |
| Baskı genişliği | 5 mm ~ 104 mm |
| Flas Rom | 4 MB Flash ROM |
| Hafıza Ram | 8 MB DRAM |
| Model | 244CE |
| Ribon Genişliği | 25,4 mm ~ 110 mm |
| Ribon Uzunluğu | 110 mt ribon kapasitesi |
| Teknoloji | Direkt termal (Ribonsuz Yazdırma), Termal transfer (Ribonlu Yazdırma) |
Ek bilgi
| Ağırlık | 0.00 lbs |
|---|---|
| Marka | |
| Ürün Kodu | |
| Baskı Tipi | |
| Baskı Hızı | |
| Çözünürlük | |
| Yazıcı Tipi | |
| Açıklama | |
| Açıklama2 | |
| Baskı Arabirimi | |
| Baskı genişliği | |
| Flas Rom | |
| Hafıza Ram | |
| Model | |
| Ribon Genişliği |
Kargo ve Sevk İşlemleri
