HONEYWELL EDA51K 6703 4″(inç) 3GB/32GB 1D/2D Okuyucu Wifi Android 10 El Terminali Tuş Takımlı
$599.00 Orijinal fiyat: $599.00.$419.00Şu andaki fiyat: $419.00. + KDV
11 adet stokta
Stok kodu:
29204
Kategoriler: Barkod Ürünleri (OT-VT), El Terminali, El Terminalleri
Marka:HONEYWELL
Açıklama
| Açıklama | El Terminali |
| Ara Birim | USB |
| Barkod Okuyucu | 2D Okuyucu |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Diğer | 4/64GB N6703 |
| Ekran Türü | 5″ LCD |
| İşletim Sistemi | Android 10 |
| Marka | HONEYWELL |
| Ürün Kodu | EDA51K |
| Wifi | Wifi |
Ek bilgi
| Ağırlık | 0.00 lbs |
|---|---|
| Açıklama | |
| Ara Birim | |
| Barkod Okuyucu | |
| Bluetooth | |
| Diğer | |
| Ekran Türü | |
| İşletim Sistemi | |
| Ürün Kodu | |
| Wifi |
Kargo ve Sevk İşlemleri
