M3 MOBILE SL20W SE4710 5,45″(inç) 4GB/64GB 1D/2D Okuyucu Wifi Android 11 El Terminali
$499.00 Orijinal fiyat: $499.00.$359.00Şu andaki fiyat: $359.00. + KDV
12 adet stokta
Stok kodu:
36173
Kategoriler: Barkod Ürünleri (OT-VT), El Terminali, El Terminalleri
Marka:M3 MOBILE
Açıklama
| Açıklama | El Terminali |
| Bağlantı | Wifi |
| Barkod Okuyucu Türü | 1D/2D Okuyucu |
| Bellek | 4GB/64GB |
| Ekran Boyutu | 5,45″(inç) |
| İşletim Sistemi | Android 11 |
| Marka | M3 MOBILE |
| Model | SL20W |
| Ürün Kodu | SE4710 |
Ek bilgi
| Ağırlık | 0.00 lbs |
|---|---|
| Açıklama | |
| Bağlantı | |
| Barkod Okuyucu Türü | |
| Bellek | |
| Ekran Boyutu | |
| İşletim Sistemi | |
| Marka | |
| Ürün Kodu |
Kargo ve Sevk İşlemleri
