KodPos Eco-II 1855-İ İ5 5350U 8GB 128GB SSD 18,5″ Dokunmatik LCD Pos PC
$549.00 Orijinal fiyat: $549.00.$375.00Şu andaki fiyat: $375.00. + KDV
1 adet stokta
Stok kodu:
37389
Kategoriler: Barkod Ürünleri (OT-VT), Endüstriyel Panel ve POS PC, POS PC
Marka:KodPos
Açıklama
| Açıklama | Pos PC |
| Bellek | 8GB |
| Ekran | 18,5″ Dokunmatik LCD |
| işlemci | İ5 5350U |
| Marka | KodPos |
| Sabit Disk | 120GB SSD |
| Ürün Kodu | Eco-II 1855-İ |
Ek bilgi
| Ağırlık | 0.00 lbs |
|---|---|
| Açıklama | |
| Bellek | |
| Ekran | |
| işlemci | |
| Marka | |
| Sabit Disk | |
| Ürün Kodu |
Kargo ve Sevk İşlemleri
