TSCAN TSCAN GI1560II İ5 6.NESİL 8GB 256GB SSD 15,6″ Dokunmatik 11,6″ Müşteri Gör Pos PC
$549.00 Orijinal fiyat: $549.00.$425.00Şu andaki fiyat: $425.00. + KDV
10 adet stokta
Stok kodu:
38875
Kategoriler: Barkod Ürünleri (OT-VT), Endüstriyel Panel ve POS PC, POS PC
Marka:TSCAN
Açıklama
| Açıklama | Pos PC |
| Bellek | 8GB |
| Diğer | 11,6″ Müşteri Gör |
| Ekran | 15,6″ Dokunmatik |
| işlemci | İ5 6.NESİL |
| Marka | TSCAN |
| Sabit Disk | 256GB SSD |
| Ürün Kodu | GI1560I |
Ek bilgi
| Ağırlık | 0.00 lbs |
|---|---|
| Açıklama | |
| Bellek | |
| Diğer | |
| Ekran | |
| işlemci | |
| Marka | |
| Sabit Disk |
Kargo ve Sevk İşlemleri
