BROTHER DCP-1511-2T Mono Lazer AIO A4 Mono Fotokopi Tarayıcı Usb Yazıcı 2 Tam dolu toner
$240.00 Orijinal fiyat: $240.00.$215.00Şu andaki fiyat: $215.00.
11 adet stokta
Açıklama
| Ara Birim | Usb |
| Baskı Hızı | En fazla 20 sayfa/dakika (A4 boyutta) |
| Baskı Kalitesi | 600×2400 dpi |
| Boyutlar / Ağırlık | 385x340x225 mm/6,9 kg |
| İşletim sistemi uyumluluğu | Windows® XP Home sürümler, XP Professional sürümler, XP Professional x64 sürümler, Windows® Vista, 7 |
| Kağıt Kapasitesi | 150 sayfaya kadar 80 g/m2 Düz kağıt |
| Sarf Malzemesi | TN-1040 |
| Marka | BROTHER |
| Ürün Kodu | DCP-1511-2T |
| Yazıcı Tipi | Mono Lazer AIO |
| Baskı Boyutu | A4 |
| Baskı Rengi | Mono |
| Fotokopi | Fotokopi |
| Tarayıcı | Tarayıcı |
| Açıklama | Yazıcı 2 Tam dolu toner |
| Açıklama 1 | Aylık baskı kapasitesi Maksimum 1800 sayfa / Günlük 60 Sayfa |
| Bağlantı Arabirimi | Usb |
| Garanti Süresi | 24 Ay |
Ek bilgi
| Ağırlık | 30.56 lbs |
|---|---|
| Ara Birim | |
| Baskı Hızı | |
| Baskı Kalitesi | |
| Boyutlar / Ağırlık | |
| İşletim sistemi uyumluluğu |
Windows® XP Home sürümler, XP Professional sürümler, XP Professional x64 sürümler, Windows® Vista, 7 |
| Kağıt Kapasitesi | |
| Sarf Malzemesi | |
| Ürün Kodu | |
| Yazıcı Tipi | |
| Baskı Boyutu | |
| Baskı Rengi | |
| Fotokopi | |
| Tarayıcı | |
| Açıklama |
Kargo ve Sevk İşlemleri
