CANON LBP6030B i-SENSYS Mono Lazer A4 Mono Usb (+1 Toner Hediyeli) Yazıcı
$8,700.00 Orijinal fiyat: $8,700.00.$8,300.00Şu andaki fiyat: $8,300.00.
12 adet stokta
Açıklama
| Kategori | Siyah Laser |
| Marka | Canon |
| Kullanım Alanları | Yazıcı |
| Yazıcı Tipi | Tek Fonksiyonlu |
| Baskı Teknolojisi | : Siyah beyaz lazer baskı |
| Baskı Hızı (ppm) | 18 ppm |
| Baskı Kalitesi | 2400×600 dpi(en fazla) |
| Baskı Kapasitesi (Sayfa/Ay) | 5.000 sayfa (en fazla) |
| Baskı Boyutu | A4 |
| Kağıt Kapasitesi | : Sayfa Besleyici: Maks. 50 yaprak |
| Kağıt Ölçüsü | A4 |
| Çift Taraflı Baskı | Yok |
| Fotokopi Özelliği | Yok |
| Faks Özelliği | Yok |
| Tarama Özelliği | Yok |
| Network Bağlantı | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| Arabirim ve Bağlanabilirlik | USB 2.0 Yüksek Hızlı |
| Güç Gereksinimi | AC 220-240 V |
| Boyutları (e x d x y) mm | 364 mm x 249 mm x 199 mm |
| Ağırlık | 5 kğ |
| işletim Sistemi Uyumluluğu | Windows 8.1 / 8 / 7 / Vista SP1 ve SP2 / XP SP3 32 bit Mac OS X v10.6.8 veya üstü |
Ek bilgi
| Ağırlık | 10.42 lbs |
|---|---|
| Kategori | |
| Marka | |
| Kullanım Alanları | |
| Yazıcı Tipi | |
| Baskı Teknolojisi | |
| Baskı Hızı (ppm) | |
| Baskı Kalitesi | |
| Baskı Boyutu | |
| Kağıt Kapasitesi | |
| Kağıt Ölçüsü | |
| Çift Taraflı Baskı | |
| Fotokopi Özelliği | |
| Faks Özelliği | |
| Tarama Özelliği |
Kargo ve Sevk İşlemleri
