CORSAIR CMH32GX5M2B5600Z36K 32GB (2×16) DDR5 5600MHz Vengeance RGB PC Bellek
$135.00 Orijinal fiyat: $135.00.$120.00Şu andaki fiyat: $120.00.
18 adet stokta
Açıklama
| Açıklama | PC Bellek |
| Bellek Hızı | 5600MHz |
| Bellek Tipi | DDR5 |
| Diğer | Vengeance RGB |
| Kapasite | 32GB (2×16) |
| Marka | CORSAIR |
| Ürün Kodu | CMH32GX5M2B5600Z36K |
Ek bilgi
| Ağırlık | 0.00 lbs |
|---|---|
| Açıklama | |
| Bellek Hızı | |
| Bellek Tipi | |
| Diğer | |
| Kapasite | |
| Marka | |
| Ürün Kodu |
Kargo ve Sevk İşlemleri
