CORSAIR CMH32GX5M2E6000Z36 32GB (2×16) DDR5 6000MHz Vengeance RGB PC Bellek
$155.00 Orijinal fiyat: $155.00.$145.00Şu andaki fiyat: $145.00.
10 adet stokta
Açıklama
| Açıklama | PC Bellek |
| Bellek Hızı | 6000MHz |
| Bellek Tipi | DDR5 |
| Diğer | Vengeance RGB |
| Kapasite | 32GB (2×16) |
| Marka | CORSAIR |
| Ürün Kodu | CMH32GX5M2E6000Z36 |
Ek bilgi
| Ağırlık | 0.00 lbs |
|---|---|
| Açıklama | |
| Bellek Hızı | |
| Bellek Tipi | |
| Diğer | |
| Kapasite | |
| Marka | |
| Ürün Kodu |
Kargo ve Sevk İşlemleri
