GSKILL F4-3200C16S-8GVKB 8GB DDR4 3200Mhz RipjawsV Siyah PC Bellek
$25.00 Orijinal fiyat: $25.00.$23.00Şu andaki fiyat: $23.00.
3 adet stokta
Açıklama
| Açıklama | PC Bellek |
| Bellek Hızı | 3200MHz |
| Diğer | RipjawsV Siyah |
| Kapasite | 8GB |
| Marka | GSKILL |
| Ram Teknolojisi | DDR4 |
| Ürün Kodu | F4-3200C16S-8GVKB |
Ek bilgi
| Ağırlık | 0.00 lbs |
|---|---|
| Açıklama | |
| Bellek Hızı | |
| Diğer | |
| Kapasite | |
| Marka | |
| Ram Teknolojisi | |
| Ürün Kodu |
Kargo ve Sevk İşlemleri
