HI-LEVEL HLV-PC44800D5-8G-B 8GB DDR5 5600MHz Arctic (Soğutuculu) PC Bellek
$35.00 Orijinal fiyat: $35.00.$30.00Şu andaki fiyat: $30.00.
6 adet stokta
Açıklama
| Açıklama | PC Bellek |
| Bellek Hızı | 5600MHz |
| Bellek Tipi | DDR5 |
| Diğer | Arctic (Soğutuculu) |
| Kapasite | 8GB |
| Marka | HI-LEVEL |
| Ürün Kodu | HLV-PC44800D5-8G-B |
Ek bilgi
| Ağırlık | 0.00 lbs |
|---|---|
| Açıklama | |
| Bellek Hızı | |
| Bellek Tipi | |
| Diğer | |
| Kapasite | |
| Marka | |
| Ürün Kodu |
Kargo ve Sevk İşlemleri
